Roztančené léto - O letní škole

Baletní škola emeritních sólistů baletu a profesionálních pedagogů s dlouholetou praxí, Pavlíny a Pavla Ďumbalových vede děti k lásce k baletu, hudbě, výtvarnu, divadlu a umění již přes 20 let.

O letní škole

Roztančené léto - letní baletní kurzy pro děti

Těšíme se z každého mimořádného talentu, ze kterého může jednou vyrůst úspěšný výkonný umělec, ale v první řadě se snažíme dětem poskytnout nezapomenutelné chvíle radosti strávené se svým koníčkem a vychovávat tak z dětí celoživotní milovníky umění a vzdělané diváky.

Naše baletní škola je tu pro děti, pro které je pohyb, tanec, balet tak velkou láskou a krásným koníčkem, že se ho nechtějí vzdát ani o prázdninách.

A proto jsou zde naše barevné ba-letní kurzy.

Roztančené léto - letní baletní kurzy pro děti
Na co se můžou děti těšit?

Léto, slunce a prázdniny!
- vědomí, že o prázdninách můžeme trávit dny se svými koníčky doslova od rána do večera ...
- spousta zábavy u aktivit, které jsou vždy přizpůsobené věku a schopnostem dětí
- přiměřený čas i na relaxaci
- to vše v nejkrásnějším baletním studiu s pohodlným a nadstandartně prostorným zázemím, v centru Prahy.